www.expressmobilya.com internet sitesine girmeniz veya söz konusu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

www.expressmobilya.com (Bundan böyle "Popüler Mobilya" olarak anılacaktır.) www.expressmobilya.com  internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan, yukarıda bahsedilen hususların doğuracağı sonuçlardan sorumlu değildir.

www.expressmobilya.com’ un işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma ve iade koşulları, gizlilik politikası, mesafeli satım sözleşmesi ve sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkı saklıdır. Yapılan değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. www.expressmobilya.com internet sitesini kullanmanız bu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

www.expressmobilya.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

www.expressmobilya.com internet sitesi www.expressmobilya.com’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Bu bağlantılarla ilgili olarak www.expressmobilya.com' in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

www.expressmobilya.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, www.expressmobilya.com markası ve diğer markalar, www.expressmobilya.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. www.expressmobilya.com’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Havale veya EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, sipariş toplam tutarının www.expressmobilya.com banka hesaplarına ulaştığının görüldüğü tarihtir. Havale veya EFT yoluyla verilen, ancak 1 hafta içerisinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir.

www.expressmobilya.com' in işbu kullanım koşulları sayfasının içeriğini güncelleme yetkisi saklıdır.